این روش های طبیعی میل جنسی تان را چند برابر می کنند!!

method-multiply-desire-1

راه های افزایش میل جنسی

 

اگر شما به دنبال یک داروی مقوی براي افزایش میل جنسی هستید بهتر است دور داروهای شیمیایی را یک خط قرمز بکشید و با شیوه های طبيعي میل جنسی تان را چند برابر کنید.

بهترین عطر و بوهای طبیعی برای افزایش میل جنسی کدامند ؟
آقایان و خانم ها، اکنون وقت دور ریختن تمامی عطرها و ادکلن هاست. مطالعات نشان داده اند که این بطری های قيمت بالا تقریبا هیچ تاثیری بر جذابیت جنسی ندارند. در واقع، براي خانم‌ها ، ادکلن های مردانه ممکن است حتی تاحدودی تأثير منفی بر تحریک جنسی بگذارد. اگر شما به دنبال یک داروی مقوی براي افزایش میل جنسی هستید، مکان نگهداری عطر ها و ادکلن های خود را فراموش کنید و در عوض نگاهی به داخل کابینت های اشپزخانه داشته باشید. دکتر آلن هیرش از مؤسسه تحقيقات و درمان بو و مزه ی شیکاگو مي گويد:” به نظر می رسد که بوی‌خوش غذاها بيش ترین واکنش های جنسی را بیرون میکشد. از شر ادکلن ها خلاص شوید و مقدار زيادي شيريني و آبنبات خوب تهیه کنید”.

بالا بردن میل جنسی با وانیل و دارچین

این یک تصادف نیست که کیک کدوتنبل دارای وانیل و دارچین میباشد، با توجه به اینکه هردوی آن ها مواد تقویت میل جنسی هستند. یک مطالعه نشان داد که ترکیبی از کدوتنبل و عطر سنبل جریان خون در آلت جنسی مردانه تا ۴۰ درصد و در آلت جنسی زنانه تا ۱۱ درصد افزایش مي دهد. کیک کدوتنبل و پیراشکی جریان خون در آلت جنسی مردانه را تا ۲۰ درصد افزایش می دهند.

 

بالا بردن میل جنسی با نان آجیلی موزی

در مورد این بوی دلچسب چنين یافت شد که تقریبا تاثیری قدرتمند در تحریک زنان به میزان تحریک شیرین بیان و خیار دارد. آقایان، اگر واقعا خواهان این هستید که خانم ها را از آن خود کنید، آن ها را مجبور به خوردن یک شام بدون غذای اصلی نمایید- فقط یک سالاد خیار به عنوان اشتها آوربه همراه یک نان آجیلی موزی تازه خوب پخته شده و زیاد براي دسر، دوباره شما قدردان ماخواهید بود.

 

بالا بردن میل جنسی با ذرت بو داده

بوی گرم و شناور کره ای ذرت بوداده شور تا حدود ۱۰ درصد سبب افزایش تحریک درمردانمیشود. و چرا کسی خوردن ذرت بوداده را درکنارهمسر خود دوست نداشته باشد ؟

وانیل و بالا بردن میل جنسی

احتمالا باور آن سخت باشد که این خوشمزه شيريني پزی براي قرنها بعنوان یک عنصر در عطرهای چینی و فرانسوی استفاده شده است. از قرن هفدهم وانیل به وسیله پزشکان بعنوان یک اکسیر توصیه شده است که به ارتقای قدرت جنسی مردان کمک ميکند . در سال ۱۸۹۸، در یک کتاب دکتر جان کینگ عصاره وانیل را براي “تحریک تمایل جنسی مذکر” توصیه نمود:اثرات مثبت وانیل بطور ویژه ای در بین مردان مسن‌تر قدرتمند میباشد .

 

وانیل یک داروی قدرتمند براي افزایش میل جنسی (Sexual desire) است که هم زمان سبب القای خوشی و لذت و ارامش ميشود. بر اساس گفته دکتر کاریگ وارن از مرکز حس بو و رایحه، “وانیل حس خوشبختی را بطور کلی در تمام دنیا ایجاد ميکند. از همه موادی که جز ماده های معطّر دسته بندی میشوند ، وانیل در تمام دنیا از همه محبوب تر می باشد”.

 

در بیش تر عطرهای مردانه از اسانس وانیل براي تحریک زنان استفاده ميکنند. حتی بزرگترین و معتبرترین شرکتهای عطرسازی دنیا از بوی وانیل براي ساخت اقسام عطرها استفاده ميکنند .

 

افزایش میل جنسی,میل جنسی, کاهش میل جنسیافزایش میل جنسی

 

بالا بردن میل جنسی با شیرین بیان سیاه

احتمالا بیش از هر بو و رایحه دیگری، شیرین بیان به شدت بر پیش برد روابط جنسی فرد مؤنث تأثير می گذارد. در پژوهش های دکتر آلن هیرش، قویترین ترکیبات رایحه ای براي زنان شیرین بیان و خیار بعلاوه مقدار بسیار زيادي و خوبی از شيريني های سنتی میباشد . ترکیبی از پیراشکی و شیرین بیان میتواند تحریک جنسی مردان و زنان را افزایش ميدهد . شیرین بیان ترکیب شده با بوی میوه کولا اعجاز ميکند !

بالا بردن میل جنسی با دارچین

اغلب ايراني ها در غذاهایشان از ادویه های ثابتی استفاده ميکنند که یکی از ثابت های آن دارچین است. تقریبا همه اشخاص موافق هستند که دارچین یکی از خوشایندترین رایحه ها بر روی زمین میباشد . در یک مطالعه، بوی گلوله های دارچینی سبب افزایش جریان خون در آلت جنسی مذکر بیش از هر رایحه ی دیگری ميشود . یک قطره کوچک از روغن دارچین را قبل از رابطه جنسی بر روی آلت جنسی( زنانه) بمالید … و بعد از ما قدردانی نمایید.

 

بالا بردن میل جنسی با مرکبات
خانم ها گوش کنید- یک مطالعه نشان داد که درصورتی که شما بویی مثل گریپ فروت صورتی بدهید، مردها بطور اتوماتیک فکر می کنند که شما جوانتر از آنچه به نظر میآید، هستید. در یک مطالعه، بوی پرتغال 20 درصد از مردان را تحریک نمود. بدین ترتیب آن بطری های روغن بدن مرکبات را بردارید و دست شوید.

بالا بردن میل جنسی با زنبق الواری
در یک مطالعه، این بوی شیرین، کمیاب و حساس سبب روشن شدن حس جنسی 11 درصد مردانی شد که در معرض آن قرار گرفتند. ديگر گل ها که مشهور به داشتن تأثير مواد تقویت غرایز جنسی هستند حاوی گل بنفشه، ارکیده و شمعدانی ميباشند .

 

افزایش میل جنسی,میل جنسی, کاهش میل جنسیافزایش میل جنسی زنان

 

بالا بردن میل جنسی با چوب صندل سفید
زماني که بعنوان روغن ماساژ استفاده ميشود ، این ماده خوشبوی چوبی روشن قسمتی از اداب مسایل جنسی اقوام تانتریک براي هزاران سال بوده است. چوب صندل سفید گفته ميشود که نیروی دوم از هفت نیروی روانی( در یوگا) را آغاز ميکند و واکنش جنسی یک فرد را بالا می برد. گفته مي شود که وجود چوب صندل سفید در اتاق خواب سبب القای ارگاسم های قویتر ميشود .

بالا بردن میل جنسی با عطر سنبل
گفته ميشود که زنان زيادي در تاریخ بوده اند که از بوی عطر سنبل براي تحریک نمودن مردان خود استفاده می نمودند. گفته ميشود که عطر سنبل باعث ارامش مردان و حس جذاب بودن و نوازش شدن را به آن ها ميدهد .

بالا بردن میل جنسی با گل یاس (یاسمن)
دکتر کاریگ وارن ادعا ميکند که گل یاس شهوانی ترین رایحه طبيعي میباشد . از این گل براي خواص رنگارنگی آن در کشورهای آسيايي استفاده شده است که به عهد باستان باز می گردد.

بالا بردن میل جنسی با مغز بادام
آجیل تنها خوش طعم نیست، بلکه خوش بو هم است! و آقایان توجه داشته باشید که زنان عاشق بوی مغز بادام هستند. این بسیار بسیار بیش تر بر زنان نسبت به مردان تأثير میگذارد. اگر می خواهید زنی را از آن خود نمایید، وی را مغز بادام باران نمایید! آقایان اگر می خواهند بوی بادام درختی بهتر شود پیش از استفاده حتماً حمام کنند؛ برای این که حمام کردن سبب از بین بردن بوی بد عرق ميشود و سبب بهتر ترکیب شدن بوی بدن مرد با بوی بادام ميشود .

بالا بردن میل جنسی با ریحان

این سبزی در ایران در کبابی ها به وفور یافت ميشود و غافل از این که در ایتالیا، زنان جوان روغن ریحان بخود میمالند تا مردان خواهان خود را تحریک نمایند. گفته ميشود این بوی ادویه ای حساس ٬ بطور ویژه ای بر باز سازی بخش جنسی زندگی که ضعيف شده است ٬ تأثير می گذارد.

بالا بردن میل جنسی با فلفل سیاه
ادویه جات تند مثل فلفل سیاه، فلفل قرمز و سیر میتوانند سبب تحریک جنسی و افزایش ضربان قلب شوند. واکنش هایی که واکنش جنسی انسان را تقلید ميکند . براي قرن ها، فرهنگ های شرقی جلب ویژگی های فلفل سیاه براي خواص ایجاد کننده ی شهوت آن شده اند.

بالا بردن میل جنسی با گل سرخ یا رز
زنان عاشق این بو هستند. براي بالابردن میل جنسی آنها ، گفته ميشود که مردان روغن با بوی گل سرخ را بر روی سوراخ بینی، کف دست، پشت گوش و بین ریش های خود می مالند.

بالا بردن میل جنسی با زنجبیل
براي افزایش توانایی جنسی خود و همسرتان زنجبیل را فراموش نکنید و از نسخه های اشخاص رم باستان استفاده کنید… مقدار بسیار زيادي زنجبیل تند و شیرین بخورید.

بالا بردن میل جنسی با نعناع

از قدیم الایام سبزی در زندگی انسان ها نقش موثری داشته ولی این بار به یک نکته بسیار جذاب برخورد کردیم و آن ایجاد قابلیت ارگاسم چندگانه است که گفته ميشود نعناع افزایش دهنده قابلیت ارگاسم چندگانه در زنان ميشود . این همچنين حال یک فرد را بهبود می بخشد که آن چیزی است که معمولاً اتفاق میافتد زمانی که یک فرد ارگاسم چندگانه دارد

ارسال دیدگاه