چکار کنیم که دیر ارضا بشیم ؟ روش های جلوگیری از انزال زود

چکار کنیم که دیر ارضا بشیم ؟ روش های جلوگیری از انزال زود

چیکار کنیم که دیر ارضا بشیم ؟

آموزش ارضا شدن و درمان انزال زودرس

چگونه دیر ارضا شویم – راه های درمان انزال زودرس

فرد باید قابلیت کنترل انزال را پیدا کند تا بواسطه ی آن دیر ارضا شود یا به عبارتي از انزال زودرس جلوگيري به عمل آورده و نهایتاً مقطع زمان بیشتری به روابط خود ادامه دهد! انزال زودرس رایج ترین مشکل جنسی مردان است که اثرات عمیقی بر زندگی زناشویی اشخاص دارد. اکثر افردی که دچار بیماري زودانزالی هستند به علل گوناگون اخلاقی و فرهنگی از مراجعه به پزشک خودداری ميکنند .

آموزش ارضا شدن و چگونه دیر ارضا شویم:

یکی از بهترین شیوه دیر ارضا شدن روش start & stop

یکی از روشهای مؤثر براي آزادی از انزال زود رس یا دیر ارضا شدن شیوه start& stop اسم دارد. در این شیوه شما به فعالیت جنسی پرداخته و پس از آنکه تحریک شما به ماکزیمم رسید و درست قبل از آن که ارگاسم شوید، دست از فعالیت برداشته و براي مقطع کوتاهی اصلاً تحریکی انجام نمی دهید. هر چند در اول امکان دارد مشکل به نظر برسد ولی به مرور زمان شما از لذت جنسی زيادي برخوردار خواهید شد.

استفاده از روش ماستر و جانسون از ديگر راههای دیر ارضا شدن مرد است:این روش حاوی یادگیری تشخیص و کنترل احساسی است که منجر به ارگاسم ميشود . این شیوه از دیر ارضا شدن احتیاج به عزم و تمرین دارد ولی بسیار مؤثر است. ماستر و جانسون، حاوی تحریک سکسی به وسیله خود فرد یا زوج جنسی میباشد . انجام تحریک تا رسيدن به نزدیکی قله( ارگاسم) و متوقف کردن آن است.

این کار در چند نوبت و اوقات گوناگون انجام ميشود و کم کم زمان هر تحریک افزایش می یابد تا فرد حس ميکند زمان طولانی تری را صرف هر بار تحریک می نماید بعد از چند نوبت و چند روز تمرین انجام نزدیکی آغاز ميشود . مرد به پشت می خوابد و به آرامی کار نزدیکی انجام ميشود . به محض این که تحریک به قله نزديک ميشود با اشاره کردن به زن( پارتنر) مدتی وضعیت ریلکس بخود گرفته و مجددا نزدیکی آغاز ميشود .

squeeze technique روش فشار دادن، راهی براي دیر ارضا شدن:

شیوه فشار دادن در دهه ی ۶۰ ميلادي به وسیله مسترز و جانسون عرضه شد. در این روش فرد و یا شریک جنسی وی را از لحاظ جنسی به آرامی تحریک ميکند ، بعد زمانی که فرد به نزديک لحظهء انزال رسید، با انگشتهای علامت و شصت حلقه ای به دور آلت درست می کند و محکم آنرا می فشارد تا وقتی که فشار جنسی فروکش کند. بعد مجددا مرحله های بالا را براي سه بار تکرار ميکنند و دفعهء سوم اجازهء انزال را می‌دهند . با تکرار این کار ۱ تا ۲ دفعه در هفته کنترل جنسی آن ها بالا می رود و زمان نزدیکی را می توانند افزایش دهند.

چگونگی دیر ارضا شدن مردان و جلوگیری از زودانزالی:

چگونگی دیر ارضا شدن مردان,مشکل جنسی,رابطه جنسی

استفاده برخی از داروها سبب پیدایش انزال زودرس مي شود.

اما آنچه مسلم است، اين است كه زنان معمولاً ديرتر از مردان ارضا مي شوند و عدم آگاهي زوجين از چگونگي ايجاد تطبیق، زمان طولاني ارضا شدن زوجه و زمان كوتاه تر زوج، سبب نمود بيشتر و عذاب آورتر اين مشكل مي شود. در حالي كه مي توان با يك اموزش درست در اين زمينه از حس نارضايتي زوجين جلوگيري كرد.

مشكلات رواني كه به اشكال گوناگون مي توانند سبب ايجاد انزال زودرس شوند زيادند. به عنوان مثال استرس، هيجان و استرس هاي رواني كه فرد در زندگي روزانه خود دچار آن ها مي شود در پیدایش بيماري انزال زودرس نقش مهمي ايفا مي كنند.

معمولاً اين هيجانات و استرس ها سبب مي شوند تا فرد در حين نزديكي توانايي خود را در راحتي و تمركز روي روابط جنسي از دست داده و انزال زودرس رخ دهد. يكي ديگر از مسايلي كه از طريق ايجاد مشكل رواني سبب پیدایش انزال زودرس مي شود، ترس از پیدایش اختلا ل نعوظ است. در واقع ترسي كه فرد نسبت به از دست دادن نعوظ دارد سبب مي شود تا بصورت ناخود آگاه انزال زودتر از هنگام رخ دهد. اما در موردهای نادري هم استفاده برخي داروها مانند بعضي از دارو هاي اعصاب سبب پیدایش انزال زودرس مي شود.

چگونه دیرتر ارضا شویم,لذت جنسی,رابطه جنسی

یکی از روشهای موثر برای دیر ارضا شدن روش start & stop است

با تمرين و تکرار سعي کنيد آستانه انزال را در خودتان معين کنيد و بعد سعی کنيد تا بر روي کنترل آن اجحاف کامل پيدا کنيد تا بواسطه ي آن قادر شويد مقطع زمان روابط جنسی را افزايش دهيد. سعي کنيد زماني که به آستانه انزال نزديک مي شويد کاری کنيد تا برانگيختگی کم تر شود. هميشه خودتان را پايين تر از حدي نگه داريد که انزال اجباری صورت پذيرد. هر موقع که حس کرديد در حال نزديک شدن به مرحله ی انزال هستيد، حرکت دادن بدن را متوقف کنيد، چند ثانيه بخود مهلت بدهيد تا آهسته شويد و زمانيکه تحريک اندکی کم تر شد، دوباره بکار خود ادامه دهيد.

elgarm.com

ارسال دیدگاه