اموزش‌ جنسی تازه عروس و دامادها (رابطه جنسی)

images

اولین رابطه معمولاً با اضطراب و استرس برای هر دو طرف همراه است. در این صورت انجام معاشقه قبل از شروع رابطه جنسی واژینال و یا مقعدی می تواند باعث کاهش اضطراب و استرس شود

شب زفاف در خاطره تمامی زوج های جوان یک شب خاطره انگیز است. کلیه کسانی که این شب رو تجربه کرده اند، بی شک تا آخر عمر آن را فراموش نخواهند کرد. پس در اين مطلب، شب زفاف را زمانی می گوئیم، که دختران برای اولین بار تجربه سكس از راه واژن را می آزمایند. برای اینکه پذیرش این موضوع برای شما همسران جوان راحتر و مطلوب تر باشد بهتر است در دوران عقد بیشتر به هم نزدیک شوید و به همین دلیل در هر فرصتی که پیش آمد معاشقه را از یاد نبرید و در این کار محدوده هم ترسیم نکنید تا مهارت اين كار را به خوبي بدست آوريد و ارتباط عاطفي خود را از اين مسير تقويت نماييد. این موضوع مهم است که ازاله بکارت در رابطه جنسي اول نباشد پس قبل از مراسم عروسی و در دوران عقد می توانید رابطه جنسي بدون دخول داشته باشید این کار به شما کمک می کند تا از شرم و حیاي بی مورد و خجالت بی جای دو طرف کم شود و همراهي اين آميزش غير كامل با معاشقه، ترس دختر را از ازاله بكارت در شب عروسي خواهد كاست.  اولین رابطه معمولاً با اضطراب و استرس برای هر دو طرف همراه است. در این صورت انجام معاشقه قبل از شروع رابطه جنسی واژینال و یا مقعدی می تواند باعث کاهش اضطراب و استرس شود. زیرا صبور بودن تاثیر زیادی در لذت بردن از این رابطه دارد. بالا بردن آگاهی قبل از داشتن رابطه جنسی هم تاثیر مثبتی در ادامه این روند خواهد داشت. باید توجه داشت که احتمال بارداری در اولین رابطه جنسی و نیز در دوران قاعدگی وجود دارد. پس اگر قصد بچه دار شدن ندارید، باید از روش های جلوگیری مناسب استفاده کنید.

معرفی انواع آموزش روابط جنسی برای زوجین روابط جنسی واژینال مقاربت جنسی واژنی و یا سکس واژنی یکی از انواع روابط جنسی است که با ورود آلت تناسلی سفت شده مرد به واژن زن انجام می شود. سکس واژنی می تواند به روش های مختلفی انجام شود. صحیح ترین و راحت ترین آن بدین صورت است که زن به پشت خوابیده و پاهای خود را باز می کند تا مرد بین پاهای زن قرار گرفته و آلت تناسلی خود را وارد واژن نماید. در این پوزیشن آلت تناسلی مرد به راحتی وارد واژن شده و از آن خارج می شود.  یکی دیگر از روش های سکس واژنی که معمولاً برای دخول کامل تر انجام می شود، بدین صورت است که زن به پشت خوابیده و پاهای خود را روی شکم خود تا می کند. مرد بین پاهای زن قرار گرفته و آلت تناسلی خود را وارد واژن می کند. در این پوزیشن سینه ها و آلت جنسی زن به طور کامل در معرض دید مرد قرار گرفته و علاوه بر تحریک بیشتر مرد این امکان را به مرد می دهد که بطور کامل با بدن زن در تماس باشد.  دخول از پشت روش دیگر برای سکس واژنی، دخول از پشت است. بدین صورت که زن به روی شکم خوابیده و پاهایش را روی شکمش خم می کند و مرد از پشت آلت تناسلی خود را وارد واژن زن می کند. در این پوزیشن قرار گرفتن باسن زن بین مرد و زن باعث می شود که دخول بصورت کامل انجام نشود. زیرا شکم مرد با باسن زن در تماس است. این پوزیشن اغلب برای رفع خستگی حین انجام رابطه جنسی انجام می شود.  سکس ضربدری سکس ضربدری یکی دیگر از روش های دخول می باشد. در این پوزیشن، زن به پهلو خوابیده و پاهای خود را دراز می کند. مرد بین پاهای زن می نشیند و پاهای خود را دراز کرده و آلت تناسلی خود را وارد واژن زن می کند.  پوزیشن زن سوارکار پوزیشن زن سوارکار روش دیگری برای انجام دخول است که برای زنان دارای اضافه وزن یا حامله و اولین تجربه رابطه جنسی زن (شب زفاف) مناسب نمی باشد. این پوزیشن بدین صورت است که مرد به پشت خوابیده و زن روی الت تناسلی نشسته و آن را وارد واژن خود می کند و با بالا و پایین کردن خود آلت تناسلی مرد را در واژن خود به حرکت در می آورد. در این روش بدن زن و مرد میتوانند کاملاً با هم در تماس باشند.  دخول به صورت پهلو به پهلو یکی دیگر از پوزیشن های دخول بصورت پهلو به پهلو است. در این روش مرد و زن به پهلو می خوابند و بعد از کمی بالا بردن پای زن، مرد الت تناسلی خود را وارد واژن می کند. در این روش فشار کمتری به زن وارد می شود و یکی از روش های مناسب برای بارداری است. یکی از پوزیشن های مناسب برای زمان بارداری که در این دوره نباید فشار زیادی به زن وارد شود. بدین صورت است که زن روی پشت خود خوابیده و پاهای خود را باز می کند تا مرد بین پاهای زن بنشیند. بعد زن می تواند پاهای خود را روی ران مرد قرار دهد و مرد عمل دخول را انجام دهد.

راه های جلوگیری از بارداری روش های هورمونی روش اول استفاده از قرص های ضد بارداری است. باید بصورت منظم توسط زن و با تایید پزشک استفاده شود. پس از طی دوره استفاده، دوران قاعدگی زن شروع می شود. اما بکارگیری این روش برای افراد سیگاری بالای 35 سال، افراد دارای سابقه بیماری و یا سکته قلبی و همچنین در دوران شیردهی مناسب نمی باشد.  روش دیگر استفاده از آمپول ضد بارداری است که حاوی پروژسترون می باشد. اما بکارگیری این روش برای افرادی که دارای پوکی استخوان و یا مشکوک به حاملگی و بیماری کبدی هستند، مناسب نیست.  استفاده از حلقه واژینال ضد بارداری توسط زن یکی دیگر از روش های جلوگیری می باشد. در آن، حلقه پلاستیکی منعطف و بی رنگ درون واژن قرار می گیرد و دو هورمون استروژن و پروژسترون را داخل بدن رها می کند. توجه داشته باشید که قرار دادن این حلقه به صورت نادرست ممکن است باعث بیرون افتادن آن حین رابطه جنسی شود. زیرا این عضلات واژن هستند که حلقه را نگه می دارند. استفاده از این روش در افراد دارای فشار خون بالا، سرطان سینه یا داشتن سابقه خانوادگی و همچنین افراد دارای بیماری کبد و دیابت مناسب نمی باشد.

روش های غیر هورمونی روش معمول دیگر استفاده از کاندوم توسط مرد می باشد که مانع ورود ترشحات منی مرد پس از ارضا شدن به درون واژن زن می شود. کاندوم ها اکثراً روان کننده دارند اما بعضی از افراد دوست دارند مقدار بیشتری از روان کننده ها استفاده کنند. در این صورت باید به جنس کاندوم ها نیز توجه کنند. زیرا در هنگام استفاده از کاندوم های لاتکسی و یا پلی ایزوپرن نباید از روان کننده های روغنی مانند روغن بدن و یا لوسیون استفاده کرد. اینکار باعث بالا رفتن احتمال پاره شدن کاندوم می شود. اما هنگام استفاده از کاندوم هایی که از جنس پلی اورتان هستند، می توان از هر نوع روان کننده ای استفاده کرد.  توجه داشته باشید که جنس هر کاندوم روی بسته بندی آن نوشته شده است. استفاده از کاندوم برای کسانی که دارای حساسیت به لاتکس و مشکل در حفظ نعوظ در طول رابطه جنسی هستند مناسب نیست. در صورت داشتن حساسیت به لاتکس افراد می توانند از کاندوم هایی با جنس پلی ایزوپرن و یا کاندوم های داخلی (زنانه) استفاده کنند. کاندوم های داخلی (زنانه) داخل واژن قرار می گیرند و مانع رسیدن اسپرم به تخمک ها می شوند. در صورت استفاده از کاندوم های داخلی استفاده از هر نوع روان کننده ایرادی ندارد. باید توجه داشت که افرادی هستند که در صورت استفاده از کاندوم احساس راحتی و خوشایندی ندارند.

ارسال دیدگاه